Haber Arşivi
Sektör Duyuru Arşivi
ustok Mart Kasko Değer Listesi
Aracın Model Yılı:
Aracın Markası:
Aracın Tipi:
  • ARAÇ KODU:
  • ARAÇ KASKO BEDELİ:
Birligimiz üyesi sigorta sirketlerinin sigortaladiklari motorlu kara tasitlarinin kasko degerlerini belirlemelerinde yardimci olmak üzere, piyasa fiyatlari gözönüne alinarak saptanan ve sektör içi bir hizmet geregi Birlik üyelerine duyurulan bu fiyatlarin yapilacak islemlerde esas alinmasindan, TSB hiç bir sekilde sorumluluk kabul etmez.

Listedeki binek, arazi taşıtı, hafif ticari araçların değerleri DOD - Doğuş Otomotiv Servis Ticaret AŞ’nin katkılarıyla oluşturulmaktadır. Kamyon, çekici, otobüs, minibüs, motosiklet, zirai traktör gibi araçların değerleri ise TSB tarafından hazırlanmaktadır.

DOD – Doğuş Otomotiv Servis Ticaret AŞ’den gelen değerlerin kontrolünde ve listenin Birlik tarafından hazırlanan bölümü için ikinci el araç ilan siteleri, ithalatçı, imalatçı firmalar ve bunların web siteleri, galeriler, konu ile ilgili süreli yayınlar, gazetelerin ikinci el ilanları ve bunların web siteleri, alıcı veya satıcı tarafından ibraz edilen fatura ve benzeri belgeler gibi kaynaklardan yararlanılmaktadır.

kapat

Manset > Trafikte Çocuk Güvenliği Semineri Ankara’da İç İşleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu’nun Katılımıyla Yapıldı
09.05.2018

Beğen / Favorilere Ekle

  Trafik Kazalarının Azaltılması Eylem Planı çerçevesinde Trafikte Çocuk Güvenliği Semineri Ankara’da  İç İşleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu’nun katılımıyla yapıldı. Arka koltukta emniyet kemeri kullanmamanın tehlikesine dikkat çekmek ve farkındalık yaratmak amacıyla yapılan seminer ile tüm Türkiye genelinde #bukemersanaçokyakışır görsel, afiş, slogan yarışması başlatıldı. Yarışma detaylarına www.bukemersanacokyakisir.com adresinden ulaşılabilir.

E-BÜLTEN KAYIT
 
 
  • Kasko Değer Listesi
  • Motorlu Taşıt Vergisi
  • Resmi İstatistikler
    Resmi İstatistikler
  • Trafik Sigortası Rehber Tarifesi
  • Genel Şartlar