Haber Arşivi
Sektör Duyuru Arşivi
ustok Mart Kasko Değer Listesi
Aracın Model Yılı:
Aracın Markası:
Aracın Tipi:
  • ARAÇ KODU:
  • ARAÇ KASKO BEDELİ:
Birligimiz üyesi sigorta sirketlerinin sigortaladiklari motorlu kara tasitlarinin kasko degerlerini belirlemelerinde yardimci olmak üzere, piyasa fiyatlari gözönüne alinarak saptanan ve sektör içi bir hizmet geregi Birlik üyelerine duyurulan bu fiyatlarin yapilacak islemlerde esas alinmasindan, TSB hiç bir sekilde sorumluluk kabul etmez.

Listedeki binek, arazi taşıtı, hafif ticari araçların değerleri DOD - Doğuş Otomotiv Servis Ticaret AŞ’nin katkılarıyla oluşturulmaktadır. Kamyon, çekici, otobüs, minibüs, motosiklet, zirai traktör gibi araçların değerleri ise TSB tarafından hazırlanmaktadır.

DOD – Doğuş Otomotiv Servis Ticaret AŞ’den gelen değerlerin kontrolünde ve listenin Birlik tarafından hazırlanan bölümü için ikinci el araç ilan siteleri, ithalatçı, imalatçı firmalar ve bunların web siteleri, galeriler, konu ile ilgili süreli yayınlar, gazetelerin ikinci el ilanları ve bunların web siteleri, alıcı veya satıcı tarafından ibraz edilen fatura ve benzeri belgeler gibi kaynaklardan yararlanılmaktadır.

kapat

Manset > Şehirlerarası Otobüs Kazaları ve İlgili Kurumlarla Değerlendirme Toplantısı
04.05.2018

Beğen / Favorilere Ekle

    Trafik kazalarının azaltılması eylem planı çerçevesinde otobüs kazalarının azaltılmasına yönelik olarak İç İşleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu Başkanlığında ilgili kamu ve özel kuruluş temsilcileri ve birliğimiz katılımı ile 4 Mayıs' ta Emniyet Genel Müdürlüğü nezdinde toplantı gerçekleştirildi. Toplantıya tüm otobüsçüler federasyonu, şoförler federasyonu ve otobüs işletmeleri temsilcileri de katıldı. Toplantıda kazaların nedenleri ve azaltılması noktasında tespit ve tedbirler ile ilgili eylem planı görüşüldü.

E-BÜLTEN KAYIT
 
 
  • Kasko Değer Listesi
  • Motorlu Taşıt Vergisi
  • Resmi İstatistikler
    Resmi İstatistikler
  • Trafik Sigortası Rehber Tarifesi
  • Genel Şartlar