Genelge ve Sektör Duyuruları
Haber Arşivi
Sektör Duyuru Arşivi
ustok Mayıs Kasko Değer Listesi
Aracın Model Yılı:
Aracın Markası:
Aracın Tipi:
  • ARAÇ KODU:
  • ARAÇ KASKO BEDELİ:
Birligimiz üyesi sigorta sirketlerinin sigortaladiklari motorlu kara tasitlarinin kasko degerlerini belirlemelerinde yardimci olmak üzere, piyasa fiyatlari gözönüne alinarak saptanan ve sektör içi bir hizmet geregi Birlik üyelerine duyurulan bu fiyatlarin yapilacak islemlerde esas alinmasindan, TSB hiç bir sekilde sorumluluk kabul etmez.

Listedeki binek, arazi taşıtı, hafif ticari araçların değerleri DOD - Doğuş Otomotiv Servis Ticaret AŞ’nin katkılarıyla oluşturulmaktadır. Kamyon, çekici, otobüs, minibüs, motosiklet, zirai traktör gibi araçların değerleri ise TSB tarafından hazırlanmaktadır.

DOD – Doğuş Otomotiv Servis Ticaret AŞ’den gelen değerlerin kontrolünde ve listenin Birlik tarafından hazırlanan bölümü için ikinci el araç ilan siteleri, ithalatçı, imalatçı firmalar ve bunların web siteleri, galeriler, konu ile ilgili süreli yayınlar, gazetelerin ikinci el ilanları ve bunların web siteleri, alıcı veya satıcı tarafından ibraz edilen fatura ve benzeri belgeler gibi kaynaklardan yararlanılmaktadır.

kapat

Duyuru Haber > DEİK Kurucu Kuruluşlar ve Kurumsal Üyeler Buluşması Hk.
05.03.2019

Beğen / Favorilere Ekle

“DEİK Kurucu Kuruluşlar ve Kurumsal Üyeler Buluşması” , DEİK ( Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu)  Başkanı Sn. Nail Olpak ‘ın ev sahipliğinde 04 Mart 2019 Pazartesi günü  Kurucu Kuruluş, Kurumsal Üyeler, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Genel Sekreterlerin katılımı ile İstanbul’ da gerçekleşti. “İşimiz, Gücümüzü Dünyaya Taşımak”  sloganıyla, DEİK’i üyelere tanıtmak ve çalışmalarını ülkemiz adına daha da ileriye taşımak gayesiyle düzenlenen buluşmada, Birlik Genel Sekreterimiz Sn. M. Akif Eroğlu sigorta sektörünün büyütülmesinin önemine dair bir konuşma gerçekleştirdi.


E-BÜLTEN KAYIT
 
 
  • Kasko Değer Listesi
  • Motorlu Taşıt Vergisi
  • Resmi İstatistikler
    Resmi İstatistikler
  • Trafik Sigortası Rehber Tarifesi
  • Genel Şartlar