Genelge ve Sektör Duyuruları
Haber Arşivi
Sektör Duyuru Arşivi
ustok Nisan Kasko Değer Listesi
Aracın Model Yılı:
Aracın Markası:
Aracın Tipi:
  • ARAÇ KODU:
  • ARAÇ KASKO BEDELİ:
Birligimiz üyesi sigorta sirketlerinin sigortaladiklari motorlu kara tasitlarinin kasko degerlerini belirlemelerinde yardimci olmak üzere, piyasa fiyatlari gözönüne alinarak saptanan ve sektör içi bir hizmet geregi Birlik üyelerine duyurulan bu fiyatlarin yapilacak islemlerde esas alinmasindan, TSB hiç bir sekilde sorumluluk kabul etmez.

Listedeki binek, arazi taşıtı, hafif ticari araçların değerleri DOD - Doğuş Otomotiv Servis Ticaret AŞ’nin katkılarıyla oluşturulmaktadır. Kamyon, çekici, otobüs, minibüs, motosiklet, zirai traktör gibi araçların değerleri ise TSB tarafından hazırlanmaktadır.

DOD – Doğuş Otomotiv Servis Ticaret AŞ’den gelen değerlerin kontrolünde ve listenin Birlik tarafından hazırlanan bölümü için ikinci el araç ilan siteleri, ithalatçı, imalatçı firmalar ve bunların web siteleri, galeriler, konu ile ilgili süreli yayınlar, gazetelerin ikinci el ilanları ve bunların web siteleri, alıcı veya satıcı tarafından ibraz edilen fatura ve benzeri belgeler gibi kaynaklardan yararlanılmaktadır.

kapat

Duyuru Haber > Birlik, 10. Uluslararası İstanbul Sigortacılık Konferansı’na katıldı.
16.10.2018

Beğen / Favorilere Ekle

Sigorta Tatbikatçıları Derneği tarafından, 04-05 Ekim 2018 tarihinde, “Katastrofik Riskler ve İklim Değişiklikleri ile Sigorta Sektörüne Teknolojinin Etkileri” konulu 10. Uluslararası İstanbul Sigortacılık Konferansı düzenlenmiştir. 

Milli Reasürans konferans salonunda gerçekleşen konferansın açılış konuşmasını TSB Genel Sekreteri Sayın M. Akif Eroğlu  yaptı. Sayın Eroğlu’nun, sigorta ve bireysel emeklilik endüstrisini “stratejik sektör” olarak ifade ettiği  sunumu için tıklayınız. E-BÜLTEN KAYIT
 
 
  • Kasko Değer Listesi
  • Motorlu Taşıt Vergisi
  • Resmi İstatistikler
    Resmi İstatistikler
  • Trafik Sigortası Rehber Tarifesi
  • Genel Şartlar